Kancelaria Prawna

Wrzesień Tryczyńska-Celarek

tel. 883 393 167

biuro@kancelaria-wtc.pl

 

 

W zależności od preferencji i potrzeb Klienta proponujemy
jeden z kilku modeli współpracy:

 

Radcowie:

Grzegorz Wrzesień
– radca prawny:

 

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Po odbyciu aplikacji radcowskiej w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Opolu, w 2005 roku złożył egzamin zawodowy i został wpisany na listę radców prawnych w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie. Po uzyskaniu uprawnień do wykonywania zawodu radcy prawnego, rozpoczął praktykę zawodową w ramach indywidualnej kancelarii prawnej. W swojej praktyce zawodowej, współpracując między innymi z renomowaną kancelarią prawną oraz krakowską Grupą Kapitałową GREMI, zajmował się kompleksową obsługą wielu spółek kapitałowych i restrukturyzacją przedsiębiorstw. Posiada praktyczne doświadczenie w bieżącej obsłudze prawnej świadczonej na rzecz mniejszych przedsiębiorstw, firm oraz osób fizycznych.
 
Od 2005 roku związany również z Gminą Krzeszowice gdzie świadczy pomoc prawną w ramach tamtejszego Urzędu Miejskiego. Specjalizuje się głównie w prawie cywilnym, prawie spółek handlowych, kontraktach inwestycyjnych, prawie nieruchomości i prawie administracyjnym.

 

 

 

Jolanta Tryczyńska-Celarek
– radca prawny:

 

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Po odbyciu aplikacji radcowskiej w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie, egzamin radcowski zdała w 2013 roku i została wpisana na listę radców prawnych w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie. Dodatkowo posiada duże doświadczenie zawodowe w zakresie zarządzania strategicznego i operacyjnego zarówno w biznesie jak i administracji publicznej. W kancelarii zajmuje się przede wszystkim  prawem korporacyjnym, prawem konkurencji, zamówień publicznych  a także  obsługą  procesu inwestycyjnego. Doradza także w zakresie prawa samorządowego, zwłaszcza w kwestiach dotyczących przekształceń w sferze gospodarki komunalnej.

 

Grzegorz Wrzesień,
Jolanta Tryczyńska-Celarek radcowie prawni sp. p.

ul. Legionów Polskich 1/301,

32-065 Krzeszowice

tel. 883 393 167

mail: biuro@kancelaria-wtc.pl

KRS: 0000498141

Regon: 123051723

NIP: 5130237016